Väldigt underhållande läsning i denna tråd. Precis avslutat läsa de senaste 250 sidor av denna tråd och de är väldigt intressanta svar man får på sina tänkta framtida frågor man inte skrivit ner än. Nu slapp jag förpesta denna tråd med samma tråkiga frågor som ni behandlat. Läs dessa 533 sidor om du har tankar att flytta ner hit, för är du seriös så får du massor med tips och svar på dina frågor innan du kommer till 500.
Gillar att det är i stort samma personer som besvarar frågorna som folk ställer i detta forumet.
R2D2: är väldigt intresserad att höra hur du hade det med att bygga ditt hus. Skall besöka faffner när jag åker tillbaka till pampanga nästa vecka och se om man kan tänka sig att bosätta mig i. Tackar för inbjudan faffner.
För boracay är inget som man kan tänka sig att bosätta sig på för det är ganska enformigt här. Håller med feffner att man behöver ta sig till andra större städer och byta miljö då och då.
Skål på er. (red horse)