2011-10-07, 00:29
BroderQuetzalcoatl
Ursprungligen postat av Marlo.Stanfield
Smakar indisk fitta curry?

Vilka maffior finns det i landet?



Nej, det är bara en myt att indisk fitta smakar curry
Indiska kvinnor är väldigt noga med hygien, samt är det en bra balans mellan vad som är manligt och kvinnligt här. Kvinnorna är väldigt vackra, samt är det intressant att träffa människor vars mentalitet inte är amerikaniserad/västerniserad. Och skulle säga att dom är tightare än europeiska tjejer, samt har en naturlig begåvning och känsla för sex...Var skulle annars kama sutra komma ifrån?

Maffior har blivit mindre med åren, dom flesta unga idag studerar hellre. Det finns dock "familjer" många som öppet respekteras.
Sen har vi drog maffian som sysslar med att smuggla heroin ifrån afghanistan samt charas ifrån kashmir/himachal pradesh till resten av landet.
Vi har även prostitutions maffian som smugglar tjejer ifrån Nepal/Bangladesh/Sri Lanka till Indien där dom säljs till bordeller.
Största maffian enligt mig är polisen, politiker, samt hijras. Hijra är en kast med transor och shemales. Dom går oftast runt till bröllop osv och frågar om pengar , blir dom ivägskickade hotar dom med besvärjelser och magi.
http://en.wikipedia.org/wiki/Hijra_(South_Asia)