2013-07-07, 17:04
Boomshiggabang
Ursprungligen postat av mentos-fruit
Jag har bara varit på Zakynthos i Grekland och där var liggfaktorn inte ens 2% ön var 98% brittiska fjortisar och nåra enstaka svenskar som lekte svåra.

Men för att återgå till frågan du menar att utelivet på nätterna ser inte ut som det gör i nattklubbarna i Sverige, till exempel på dansgolvet vare sig om man vill prata med de eller gå fram o dansa att de drar i väg eller menar du att man drar hem tjejerna de sista minuten klubben stänger ?


Många som besöker Rhodos är lite yngre. Den yngsta jag pratat med född -97. Yngre tjejer + alkohol =

Det jag menade var att det är väldigt lätt att få med sig brudar hem från klubben. Dansa en stund, kyss henne. Dra med henne utanför och bjud henne på en cigg. Snacka lite, fråga vart hon bor osv.
Är du tillräckligt fräck kan du fråga om hon vill gå hem till dig eller om ni ska vara hos dig istället. Vågar man så går det. Säger hon nej är det bara att leta upp nästa tjej

För oss som jobbar här är det ännu lättare, räcker att ha Crew-tröjan på sig så drar tjejerna i en