2014-05-17, 23:09
DiscopussyHunter
Ursprungligen postat av Dongfeng
Men Du är intŽbitter. Ånej. Bara pessimistisk realist.
Jo nu när du säger det, så är jag nog i regel jävligt bitter. Har alltid känt mig orättvist behandlad av samhället, tjejer, skolväsendet och samhället i stort.
(klart man blir en sur jävel när man inte fått till det med fler än ett par tjejer när man är i 30-årsåldern medans polarn spände på nya krogluder var och varannan helg.
Mina horknullar-resor till Thailand har gett mig betydligt flera hack i livremmen, men när dagen är slut hade det naturligtvis känns bättre om man fått dom gratis och man sluppit använda glidmedel för att ta dom. Trots allt väljer jag det alla dagar i veckan framför att sitta hemma i min sunkiga etta och runka mig till sömns medans grannarna ylar mot mecka.

Ja fy helvete vilken jävla inkarnation man åkte på, det är så de flesta hade tagit livet av sig för hälften náv allt lidande man fått utstå i detta (S)laveri under staten och kvinnorna.
Det är så i Sverige, högst status har s.k. högstatusmän, sedan kommer samtliga Kvinnor i hierarkin, efter dom kommer araberna och somalierna, sedan hundarna och sist Žsamt minst män med lägre status, dessa är det fullt tillåtet att sparka, spotta och diktera som vore man en dräng från 1800-talet.

Sen undrar folk hur jag är funtad som emigrerar till S.E.A. med siktet inställt på Cambodia efter månaden i Thailand.
Jag är trött, utbränd och ärligt talat jävligt ledsen.

Har tänkt mkt på att ta livet av mig de senaste åren då jag inte sett något slut på eländet och lidandet, där borta menar dom dock att det inte är möjligt att komma ur lidandet genom självmord utan att man då föds på nytt och får gå igenom hela skiten ännu en gång. och jag är rädd att dom kan ha rätt, många verkar upplysta på något sätt där borta.

Men det är bra att du säger åt mig, för ingen mår ju sämre än jag själv av att vara bitter, inget man förändrar över en natt bara..
Utan hasch, benso och alkohol vetifan om jag hade orkat så här länge.