2014-08-12, 16:58
wierdlock
Ursprungligen postat av Lacerda
Helt raett, Tuktukarna ska man inte handla av. Kolla po stranden efter baren/diskot Dolphins (Ocheutal beach), precis brevid ligger en liten bar med en fin svensk tjej som heter Sandra. Hon kan hjaelpa dig med bra grejer.

Finns en annan bar som heter Sessions. Daer satt jag och en polare helt vaeck po braj och ketamin, polaren satt med knarket i handen, 2 snutar kommer och lyser po oss med ficklampa och skrattar sen vandrar vidare!


Vet att tråden är ett halvår gammal men skitsamma. Finns dessa barer kvar och kan man få lustgasballonger på de flesta av dessa eller bara ett fåtal av dem? Röka gås och sen suga i sig lite lustgas är ju rätt så roligt och inget farligt.

Någon dag kanske jag vill försöka få tag i lite MDMA/Ecstacy också. Är det västerländska bartenders man ska fråga då, som Lacerda säger? Går det inte bara att fråga nån hora?