2015-01-20, 16:33
Fyrtaktarn
Ursprungligen postat av Floridasidan
Ja just nu verkar det inte alls trevligt, billigaste jag hittade i en hast är ca. 11937:- hos http://www.tripwheels.com/

Du kan ju alltid leta rabatter hos uthyrarna, avvakta och se om det kommer erbjudanden, vänta tills du fyllt 25 lägga rutten annorlunda.
Kan du låna bil och lösa försäkringsfrågan så kan det ju var bra kanske, men bilen ska väl då tillbaka till Denver....



Ja det rinner iväg rätt fort och nu har ju du kollat runt och du verkar ju definitivt kunnig inom området, det lutar alltmer åt att det blir ett bilköp! Snackade med en annan person här inne på flashback och han länkade några annonser från Craigslist, bland annat en Silverado 01:a för 1500 dollar, så det känns nästan som det är mer värt att fula med ett bilköp och chansa på att det går bra !