Ursprungligen postat av Tenneres
Ska du boka något av de hotellen du skrivit så har ving 2 av dem och fritidsresor 1 om du vill boka paketpris. Vet inte om du vill bo på kalypso då de är ett fest hotell men tycker poolen verkar ganska skabbig och de är mycket britter. Sen finns de mer hotell som är najs också!
Paket har jag alltid bokat för de är skönare och man slipper boka saker separat, du kan tjäna lite på att boka separat dock!
6k är dyrt enligt mig och speciellt i augusti då priserna börjar bli lite billigare.
Tack för svaren!
5900:- fanns ju i paketbokning till hotellet Christabelle via ving den första augusti nästa sommar. Är de rimligt eller borde jag leta vidare? Någon som bott på christabelle här som kan ge mig en recension? är ute efter mycket party hela veckan
Tror ni jag överlever på 450Eur i fickpengar på hela veckan?, man vill ju inte snåla när man endå är iväg
