Ursprungligen postat av Roger Persson
Aja, okej. Du resonerade nämligen som en kärring genom att anspela på värdeladdade känslouttryck så jag tog för givet att Du var ett fruntimmer. Det var åtminstone biologiskt sett fel.
Jaja, det var därför Du startade hela den här konversationen vari Du konstaterade att jag var ett forumtroll, att jag saknade hjärta, att jag aldrig skulle få någon flickvän och att jag var en jävla egoist. Allt för att jag ifrågasatte Din metod att använda barnens närvaro som en anledning till särbehandling.
Återigen en spekulation som saknar reellt värde eftersom den bygger på lika delar antaganden och irrationell ilska.
// Roger P.
Du har uppenbarligen inga barn och kan tydligen inte relatera. Att du dessutom är fullständigt känslokall vad gäller barn gör att jag inte har någon som helst respekt för dig. Att du sitter här och spelar smart och tycker du själv är så jävla cool och duktig på att debattera är bara fjantigt. Om du vill leka rebell kan du väl göra det någon annanstans istället.
Och nej, jag tror inte du har någon flickvän och ja, jag tror du är bitter för att du själv aldrig kommer få barn. Du blir väl en såndär jävla tråkgubbe som gnäller på barnen som leker ute på gården. Riktigt jävla intolerant, tråkgubbe. LoL.
Gå skaffa dig lite mus istället och slappna av din fjant.