2008-01-07, 13:50
Blaze-Joint
Ursprungligen postat av #LOUDmouth#
Vet egentligen inte varför men så här på nattkvisten känner jag mig manad att blanda mig i. Varför skulle det behövas sätta stopp för någonting? Får man inte ha olika åsikter längre utan att någon åsiktspolis måste kallas in?

Alldeles oavsett sakfrågan tycker jag att du uppvisar barnrumpe/översittarfasoner a'la Apollo!

/#LOUDmouth#



Var ju jävligt seriös också när jag blandade in Jumpcut


Ursprungligen postat av padie
Nja,,, stopp o stopp, lite tillrättavisningar ala Jumpcut e aldrig fel




Ursprungligen postat av padie

Man har ju själv skrivit en massa onödigt trams(tycker ja själv) när man läst igenom nästa dag, sen om man vatt packad el bara sne e en annan sak,,man har bara skrivit på.

Padie


Samma här ungefär minus alkoholen. Tyvärr syns det kanske inte i första taget(om jag inte har talat om det)då jag inte börjar skriva med en massa stavfel så det märks

Tycker ändå inte att jag gått så mycket ot då inläggen brukar hålla sig rörande Filippinerna oavsett.

Du skriver bra inlägg Padie och jag kan ej minnas att du skrivit trams! = En "ryggdunkning" från mig där om du missade det