2015-12-09, 16:30
takeitchill
Ursprungligen postat av Leke
Precis, men jag har aldrig sett något annat så billigt. Går ju knappt att laga egen mat för det priset.


Jag lagar tre ägg till min frukost, billigare och mer näring.